Loading...

Hakkımızda

GENEL MÜDÜRÜMÜZ
Mustafa Ali Gülver

MAG Mühendislik Genel Müdürü sayın Mustafa Ali Gülver, 1981 yılında İTÜ İnşaat Fakültesinden mezun olarak meslek hayatına başlamıştır. 1981 -1984 yılları arasında İTÜ Mekanik- Mukavemet kürsüsünde Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamış ve aynı zamanda öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 1986 yılında kurucu ortak olarak Selçuk Mühendislik adı altında Proje ve Mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır. 1989 yılında CSM İnşaat adını alan firma 2003 yılına kadar pek çok projeye imza atmıştır.

2003 yılında ise Mustafa Ali Gülver’in liderliğinde “MAG Mühendislik Hizmetleri kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. İnşaat Yük. Mühendisi Mustafa Ali Gülver’in 30 yıllık mühendislik tecrübesi dinamik ve geniş kadrosu ile MAG Mühendislik Hizmetleri Türkiye’de ve Yurtdışında başarıyla uygulanmış olan birçok projeye imza atmıştır.

İstanbul merkez ve Ankara irtibat ofislerinde Deniz yapıları, Tersane Yapıları ve Diğer Mühendislik konularında deneyimli, geniş ve dinamik kadrosuyla hizmet vermekte olan MAG Mühendislik Hizmetleri, konusunda ülkemizin en fazla projeye imza atan firması olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.